LaLeaGane.NeT

Apasă nu mai afişa pentru a ieşi
Apasă Conectare pentru a te conecta
Apasă Înregistrare pentru a te înregistra

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

LaLeaGane.NeT

Apasă nu mai afişa pentru a ieşi
Apasă Conectare pentru a te conecta
Apasă Înregistrare pentru a te înregistra

LaLeaGane.NeT

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
LaLeaGane.NeT

LaLeaGane.Tk

Navigare

Sondaj

Vă plac melodiile cu Puya?
Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Bar_left76%Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Bar_right 76% [ 16 ]
Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Bar_left10%Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Bar_right 10% [ 2 ]
Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Bar_left5%Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Bar_right 5% [ 1 ]
Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Bar_left10%Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Bar_right 10% [ 2 ]

Total voturi : 21

ASRoma.Ro

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Cum va indentificam noi!


    Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul"

    avatar
    nicu_ala_mic


    Numarul mesajelor : 2
    Reputatie : 0
    Puncte : 55195214
    Data de inscriere : 30/03/2009

    Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Empty Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul"

    Mesaj Scris de nicu_ala_mic Mar Mar 31, 2009 1:29 am

    Becali: "Vand Steaua daca primesc 80 de milioane de euro, dupa care iau Urziceniul si castig titlul" Sp75571

    "M-a sunat cineva sa ne intalnim si sa cumpere Steaua. Daca imi da pe
    echipa 80 de milioane de euro, plus Bogdan Stancu, Andrei Ionescu si
    inca vreo 6, 7 jucatori de la echipa a doua o vand, dupa care imediat
    iau o alta echipa din Liga I cu care anul asta iau campionatul. Sau
    daca nu iau anul asta, la anul sigur iau titlul si merg in Liga
    Campionilor. Pot sa iau Unirea Urziceni si dau cam 7 milioane, dar nu
    vreau sa spun daca am vorbit deja cu Bucsaru. L-am sunat si pe Copos sa
    vad cat cere pe Rapid si vrea 10 milioane, am vrut sa vad asa, in ce
    ape se scalda. Publicitate... citeşte mai mult... Sursa:

    Cotidianul

      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 11:11 am